В Україні презентували рішення, яке дозволяє заряджати електромобілі на парковках багатоквартирних будинків без необхідності підведеня додаткової потужності.

Рішення ґрунтується на балансуванні навантаження на зарядних станціях. При цьому зарядні станції використовують надлишкову потужність, яка тимчасово не використовується іншими споживачами. Навантаження на існуючі електромережі залишається незмінним. Така можливість з'являється за рахунок більш ефективного використання вже підведеної до багатоквартирного будинку потужності.

Smart Charging – це універсальний термін, який визначає всі інтелектуальні функції в розумних зарядних станціях, які оптимізують інфраструктуру для процесу зарядки, створюючи на розподіляючи виділену потужність ефективним та гнучким способом. За допомогою Smart Charging Ви не лише зменшите свої затрати, але і отримаєте максимальний ефект від ваших зарядних станцій маючи обмежену потужності.

Нещодавно у київському концерт-холі “Оазис” (вул. Липківского, 1А, РК “Ультрамарин”) пройшов масштабний форум житлової та комерційної нерухомості- Residential Development Forum.

MERSEN перший, хто запропонував повний перелік силових компонентів для напруги 1500 В DC для електричної безпеки та захисту PV систем.

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03680, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 502.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!