Tesla Power Wall

Tesla Powerwall: все, що потрібно вам знати про побутові енергетичні рішення від TESLA ENERGY.

Після злиття Tesla та SolarCity побутові акумулятори Tesla посіли ще більш важливу позицію серед продуктів, із яких компанія продовжує створювати комплексні автономні енергетичні рішення на будь-який смак. оглянемо біль детально на те, як розвивався проект побутових батарей Tesla Powerwall:
У 2015 році TESLA вперше представила Powerwall — літий-іонний акумулятор в оболонці вагою близько 90 кілограмів, який призначений для кріплення на стіну.
Побутова батарея Powerwall здатна зберігати електроенергію, яка виробляється сонячними панелями, а також може накопичувати електроенергію із мережі під час дії нічного тарифу, для того, щоб зберегти необхідний запас для подальшого використання, або на випадок резервного живлення під час перебоїв з напругою.
Powerwall має блочну конструкцію, що дозволяє разом встановити до 9 побутових акумуляторів одночасно для зберігання ще більшої кількості електроенергії. 
Виробником  літій-іонних батарей для Powerwall стала відома японська компанія Panasonic, у той час як основним завдання TESLA залишалось розробка модулів та блоків акумулятора.
В момент запуску продукту існувало дві версії Powerwall: модель потужністю 6,4 кіловат вартістю $3000, і варіант потужністю 10 кіловат по ціні $3500. Для порівняння, середньостатистична українська сім’я використовує близько 10-15 кВт електроенергії за добу.


Попит на Powerwall був шаленим. Tesla отримала 38 000 замовлень на Powerwall відразу після презентації продукту. З моменту початкового виходу моделі, Tesla внесла ряд змін в конструкцію своїх акумуляторів Powerwall, а також відмовилася від випуску версії на 10 кВт, залишивши лише версію акумулятор на 6,4 кВт. 
Влітку 2016 року компанія оголосила про вихід новой версії Powerwall 2.0, випустивши разом з цим невеликі вдосконалення для першого покоління домашньої батареї, що спрощували процес установки та були направлені на сумісність з новим інвертором. Перша версія Powerwall не була оснащена інвертором, який був необхідним для конвертації електроенергії, що вироблялася сонячними панелями в змінний струм, тому його потрібно було докуповувати окремо. 

Восени 2016 року разом з сонячними дахами була представлена оновлена модель побутового акумулятору Tesla Powerwall 2.0. Ця новинка отримала значні вдосконалення з технічної та інженерної точок зору: акумулятор вже був оснащений внутрішнім інвертором, міг зберігати 13,5 кВт електроенергії та був здатний забезпечити номінальну потужність 5 кВт на годину, яку можливо збільшити до 7 кВт  для пікових навантажень. Таким чином Powerwall 2.0 виявився в два рази потужніше і може зберігати в два рази більше енергії, ніж Powerwall першого покоління. Новий побутовий акумулятор також отримав оновлений дизайн та став біль прямокутним, а його вага склала понад 120 кілограмів при товщині в 15 сантиметрів.  
В Tesla також зручно допрацювали інтелектуальну систему управління енергозбереженням будинку через мобільний додаток, що дає можливість керувати цими процесами на відстані за допомогою смартфону.
Вартість нового Powerwall значно зросла в ціні і склала $5500 за батарею плюс $700 за інсталяцію додаткового обладнання, плюс від 800$ до 2000$ за вартість робіт зі встановлення сертифікованою компанією. Разом виходить мінімум близько $7000.

Цікаво, що в лінійці TESLA ENERGY також є варіант промислового акумулятору Powerpack, який розрахований для промислових об’єктів іншого масштабу.
Коли Маск вперше представив Powerpack у 2015 році, то установка могла зберігати 100 кВт енергії. Через декілька місяців з’явилася оновлена версія Powerpack 2.0 що могла зберігати 200 кВт на одному пристрої, та була оснащена інвертором.

На сьогодні Tesla вже встигла побудувати найбільшу в світі батарею, яку було запущено в грудні минулого року в Каліфорнії та виграти тендер на будівництво енергосховища у Австралії. Енергосховище у південній Австралії буде мати потужність в 100 мегават та працюватиме разом із вітряною електростанцією. Сукупно вони забезпечать потужність 129 МВт, чого вистачить для більш ніж 30 тис. домівок. Така система, як зазначається, дозволить згладити перевантаження енергосистеми країни особливо в грудні, коли по всій Австралії працює безліч кондиціонерів.

Последнее изменение Вторник, 21 Ноябрь 2017 15:42

О Компании

  • Компания ERGON-ELECTRIC

    Компания «ERGON-ELECTRIC» – это прямые поставки от производителя и собственные складские запасы, которые нам помогут обеспечить полное сервисное, гарантийное и послегарантийное обслуживание поставляемого оборудования на рынок Украины.

     

ООО «ЭРГОН-ЭЛЕКТРИК»

03142, Украина, г. Киев,
ул. Академика Кржижановского 4, офис 504.,
тел. / факс +38 (044) 394 - 54 - 04

Будьте в курсе событий!

Подпишитесь на новости компании!